EXCLUSIV. În Canada, naționala U13 de hochei a României joacă în tricouri  cu stema Transilvaniei, nu a României
EXCLUSIV. În Canada, naționala U13 de hochei a României joacă în tricouri cu stema Transilvaniei, nu a României

Record mondial în Norvegia. S-a jucat cel mai lung meci de hochei din  istorie
Record mondial în Norvegia. S-a jucat cel mai lung meci de hochei din istorie

Gheorgheni bate Csíkszereda la hochei pe gheață — Info Mureș

VIDEO Record în Norvegia. Cea mai lungă partidă de hochei pe gheaţă s-a  terminat, în sfârşit, luni de dimineaţă, la ora 2:33 | Observatornews.ro
VIDEO Record în Norvegia. Cea mai lungă partidă de hochei pe gheaţă s-a terminat, în sfârşit, luni de dimineaţă, la ora 2:33 | Observatornews.ro

Hochei: Finlanda, la a doua sa înfrângere la Campionatul Mondial

Campionatul Mondial De Hochei Pe Gheață 2018, Divizia 1, Grupa B. Am învins  Croația și Am Scăpat De Retrogradare! / VIDEO | Libertatea
Campionatul Mondial De Hochei Pe Gheață 2018, Divizia 1, Grupa B. Am învins Croația și Am Scăpat De Retrogradare! / VIDEO | Libertatea

Crosă și puc

🔥 SuperAvantaj la 🏒 🌐 Campionatul Mondial de hochei

Video | Două echipe din Norvegia au stabilit un nou record pentru cel mai  lung meci de hochei din istorie
Video | Două echipe din Norvegia au stabilit un nou record pentru cel mai lung meci de hochei din istorie

LIVE BLOG JO | Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat  clasamentul pe medalii - Eurosport
LIVE BLOG JO | Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat clasamentul pe medalii - Eurosport

VIDEO Hochei: Doua echipe din Norvegia au stabilit un nou record pentru cel  mai lung meci de hochei din istorie - HotNews.ro
VIDEO Hochei: Doua echipe din Norvegia au stabilit un nou record pentru cel mai lung meci de hochei din istorie - HotNews.ro

Hochei: Norvegia - stiri

S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a  câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro
S-au încheiat Jocurile Olimpice! Cea mai în vârstă echipă din competiție a câștigat titlul la hochei și a cucerit ultima medalie de aur | Sport.ro

Clasamente Division 1 2023/2024 - Hochei/Norvegia

Campionatul Mondial de Hochei pe gheață 2023

Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc -  01.02.2023 | BURSA.RO
Scandal între Federaţia Română de Hochei şi Sport Club Miercurea Ciuc - 01.02.2023 | BURSA.RO

Finlanda ajunge in finala olimpica la hochei pe gheata - Onlinesport.ro

Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre  favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro
Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro

Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă |  Cuvântul Libertăţii
Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă | Cuvântul Libertăţii

CM de hochei pe gheață: Norvegia învinge Canada și produce marea surpriză  de până acum a competiției - Curierul National
CM de hochei pe gheață: Norvegia învinge Canada și produce marea surpriză de până acum a competiției - Curierul National

Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat clasamentul pe  medalii | Jurnal.md
Finlanda, campioană olimpică la hochei! Norvegia a câștigat clasamentul pe medalii | Jurnal.md

FOTO | Naționala de hochei sub 13 ani a României joacă în tricouri cu stema  Transilvaniei pe piept la un turneu internațional din Canada. Reacția  federației | UPDATE Președintele Coronei Brașov: "Nu
FOTO | Naționala de hochei sub 13 ani a României joacă în tricouri cu stema Transilvaniei pe piept la un turneu internațional din Canada. Reacția federației | UPDATE Președintele Coronei Brașov: "Nu

Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare când a purtat  tricouri cu URSS în timpul unui meci cu Finlanda, pe fondul tensiunilor tot  mai mari dintre Kremlin și Occident/ Hochei,
Echipa națională de hochei a Rusiei a stârnit indignare când a purtat tricouri cu URSS în timpul unui meci cu Finlanda, pe fondul tensiunilor tot mai mari dintre Kremlin și Occident/ Hochei,